SERVISER BIJELE TEHNIKE

  • Бијељина

Опис радног мјеста

Kompaniji Mihajlović doo Bijeljina zbog povećanja obima posla ukazuje se potreba za Serviserom bijele tehnike. Uvoznici smo i distributeri bijele tehnike, TV uređaja i malih kućnih aparata za BiH brendova Vox, JVC, Obodice, Sencor, Fieldman.

Uslovi za radno mjesto Serviser bijele tehnike:

  • školska sprema: SSS
  • radno iskustvo: 1 godina
  • vozačka dozvola: B kategorija
Opis posla
Servisiranje bijele tehnike, rashladnih uređaja i malih kućnih aparata u servisnoj radionici i na terenu kod krajnih kupaca

Šta nudimo
  • konkurentnu platu
  • edukaciju i razvoj
  • organizovanu ishranu
  • fiksno radno vrijeme
Biografije možete slati na email konkurs@mihajlovic-bih.com ili dostaviti lično ili poštom na adresu Ljeljenča 56, 76300 Bijeljina. Takođe možete se informisati i na broj telefona 065/679-977.
Konkurs ostaje otvoren do 16.02.2023.-e . Ukoliko se na ovaj konkurs ne prijave kandidati u skladu sa gore navedenim uslovima konkurs će se obnoviti.

Посебни услови радног мјеста

Оглас објавио

  • Назив: Mihajlovic doo
  • Контакт особа: Bojan Stojanović
  • ЈИБ: 4400323040004
Ljeljnča 56, 76300 Bijeljina
055255102